Apie mus

Kodėl mes:

Valdant verslą būtina kuo objektyviau įvertinti visas jo veiklos operacijas ir ūkinius įvykius. Identifikuoti veiksnius, turinčius didžiausią įtaką įmonės finansinei būklei ir veiklos rezultatams.

Dažnu atveju, tai yra pernelyg daug laiko ir energijos atimantys pašaliniai veiksniai, galintys trukdyti sklandžiam įmonės įregistravimui bei verslo plėtrai.

Mes padėsime Jums taupyti neįkainojamą laiką ir atliksime reikiamas analizes, tyrimus. Taip pat atsakysime į visus klausimus ir pagrįsime pasiūlymus.
Mes ne pirmus metus konsultuojame naujos įmonės įsteigimo, finansų bei mokesčių, apskaitos ir verslo plėtros klausimais.
Garantuojame aptarnavimo kokybę ir priimtų sprendimų efektyvumą.

Esame už paprastą ir atvirą bendravimą su klientais. Visą informaciją pateikiame jums suprantama kalba.
Mums svarbiausia komunikuoti su klientu taip, kad jam neliktų papildomų klausimų ar neišspręstų situacijų – aišku, paprasta ir tiksliai tai, ko reikia Jums ir Jūsų įmonės sėkmingai veiklai.

Dirbame Jūsų patogumui:

  • Jūsų patogumui konsultacijas teikiame ir šeštadienį. Mūsų biuras Vilniuje Šeštadienį dirba 10:00- 14:00 val.
  • Darbo dienomis konsultuojame iki 20:00 val.
  • Jūsų patogumui galime dirbti ilgiau – reikalingas išankstinis susitarimas.

 

 

Mūsų Komanda:

MES profesionalų komanda, sukaupusi didesnę nei 10-ties metų patirtį apskaitos, finansų bei konsultavimo srityse.
Mūsų komandos nariai – savo sričių entuziastai, negailintys energijos ir laiko tobulėjimui. Savo sprendimus pagrindžiame ne tik patirtimi, bet ir naujausiais buhalteriniais principais.
MES dirbame, kad sutaupytumėme Jūsų laiką – pateikiame visus tikslingus atsakymus į įmonės buhalterinės apskaitos vedimo ir finansinių įstatymų klausimus. Suteikiame pilną finansinės atsakomybės aiškumą ir efektyviai padedame priimant Jūsų verslo sprendimus.

 

Drąsiai kreipkitės ir patikėkite mūsų komandai įmonės steigimo ir apskaitos klausimus. Savo sutaupytą laiką galėsite skirti įmonės veiklos efektyvumo didinimui.